W tym dziale omawiamy różne sposoby sterowania szlabanami parkingowymi takie jak piloty, karty magnetyczne, moduły GSM, proste i rozbudowane systemy kontroli dostępu. Oferowane na naszej stronie szlabany automatyczne z reguły wyposażone są w centrale sterującą, która umożliwia podłączenie dodatkowych elementów sterujących. Niektóre szlabany posiadają zintegrowane na płycie głównej odbiorniki radiowe i umożliwiają zaprogramowanie określonej liczby pilotów bez dodatkowych kosztów. Ceny pilotów uzależnione są od modelu pilota oraz od ilości. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji ceny.

Sterowanie Szlabanem

Piloty + Odbiornik radiowy

Piloty + Odbiornik radiowy
Piloty + Odbiornik radiowy

Najpopularniejszą formą sterowania szlabanem są piloty bezprzewodowe. Dzięki pilotowi nie musimy otwierać szyby jak w przypadku karty magnetycznej czy też korzystać z telefonu komórkowego jak w przypadku sterowania szlabanem przy pomocy modułu GSM. Jest to forma bardzo wygodna chociaż w przypadku dużej ilości użytkowników może być dość kosztowna w porównaniu z ceną karty magnetycznej. Orientacyjna cena zakupu pilota to około 30-50 zł /szt. Skontaktuj się z naszą firmą, aby uzyskać szczegółową wycenę odbiornika radiowego i żądanej ilości pilotów.

Dostępność: brak towaru

Cena:

45,00 zł

Sterownik na Sygnały Alarmowe do Szlabanu Automatycznego

Sterownik na Sygnały Alarmowe do Szlabanu Automatycznego
Sterownik na Sygnały Alarmowe do Szlabanu Automatycznego

Sterownik szlabanów parkingowych automatycznych uruchamianych przez homologowane sygnały alarmowe: karetki pogotowia, policji, straży pożarnej. Sterownik na sygnały alarmowe można zainstalować w obudowie szlabanu parkingowego, ale można również przy jego pomocy obsługiwać automatyczne bramy wjazdowe, bramy garażowe, słupki parkingowe. Urządzenie stało się popularne przy zabezpieczeniu wjazdów na osiedla mieszkaniowe, ale również jako element podnoszący bezpieczeństwo w firmach.

Dostępność: brak towaru

Cena:

1 980,00 zł

  • nowość

Moduły GSM do sterowania szlabanem

Moduły GSM do sterowania szlabanem
Moduły GSM do sterowania szlabanem

Moduły GSM pozwalają na sterowanie szlabanem przy pomocy telefonu komórkowego. Jest to rozwiązanie wybierane najczęściej przez firmy, rzadziej jako główny sposób otwierania szlabanu na osiedlach. System ten jednak może pracować jako dodatkowy element sterujący obok np. pilotów do szlabanu.

Dostępność: brak towaru

Cena:

485,00 zł

Kontakt

 

Szlabany24.PL

tel. 668 368 535
tel. 602 845 459
bezpłatny numer
800 707 999

info@szlabany24.plSzlabany - Sprzedaż

 

Oferujemy sprzedaż
szlabanów.
Atrakcyjne RABATY.

Dostarczymy GRATIS
w każde miejsce
w Polsce.Szlabany Parkingowe
w najlepszych
CENACH

Szlabany - Montaż

 

MONTAŻ SZLABANÓW

oferujemy w:

woj. mazowieckim,
woj. kujawsko-pomorskim,
woj. pomorskim,
woj. warmińsko-mazurskim,
woj. podlaskim,
woj. łódzkim,
w części województwa:
lubelskiego,
wielkopolskiego.


Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl