Piloty + Odbiornik radiowy

Cena: 45,00 zł 45.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

W naszej pracy bazujemy zarówno na pilotach oferowanych przez konkretnych producentów szlabanów parkingowych jak również na urządzeniach produkowanych przez wyspecjalizowanych producentów, których głównym produktem są właśnie piloty. Należy pamiętać, że większość producentów dostarcza centralę sterującą szlabanem bez odbiornika radiowego i tu trzeba dodatkowo zakupić odpowiedni odbiornik radiowy. Plusem takiego rozwiązania jest jednak to, że możemy podłączyć dowolny odbiornik radiowy, dowolnego producenta. Ta cecha może się przydać w przypadku kiedy użytkownicy posiadają już jakieś piloty np. piloty do bramy garażowej i chcieliby właśnie tymi pilotami sterować również szlabanem automatycznym.

W przypadku kiedy szlaban ma być sterowany przez niewielką ilość użytkowników to warto zwrócić uwagę na szlabany firmy BFT gdzie centrale sterujące wyposażone są w odbiornik radiowy obsługujący do 63 szt. pilotów. W przypadku kiedy ilość pilotów miałaby być większa to i tak jesteśmy skazani na zakup dodatkowego urządzenia.

Ceny pilotów.

Ceny pilotów uzależnione są od producenta i technologii wykonania. Warto jednak pamiętać, że wygląd pilota nie jest najważniejszy. Znane nam są przypadki kiedy piloty niewielkich rozmiarów, w ładnych obudowach nie wytrzymywały próby czasy lub ich zasięg był poniżej oczekiwań. Trzeba mieć na uwadze również to, że piloty mają określoną moc, a wnętrze obudowy pilota musi pomieścić również antenę nadawczą. Biorąc pod uwagę te czynniki należy stwierdzić jednoznacznie, że wymiar pilota może mieć bezpośrednie przełożenie na zasięg pilota. Współcześnie wielu producentów przedkłada właśnie sprawy zasięgu nad sprawami wyglądu i rozmiaru. Ceny pilotów kształtują się w przedziale od 30 do 60 zł / szt. Oczywiście są również droższe piloty, ale ze względów ekonomicznych nie często znajdują zastosowanie przy sterowaniu szlabanami.

Z pilotami współpracuje odbiornik radiowy. Ceny odbiorników radiowych także są bardzo różne - od 80 do 500 zł netto za sztukę. Najprostsze odbiorniki radiowe umożliwiają zaprogramowanie ograniczone ilości pilotów i nie dają zbyt dużych możliwości zarządzania zasobem. Droższe odbiorniki radiowe do pilotów umożliwiają również zarządzanie ilością pilotów, a są również takie rozwiązania, które łączą w sobie funkcję kontroli dostępu - umożliwiają wprowadzenia pilotów opisanych np. imieniem i nazwiskiem użytkownika i sprawdzenie kiedy, o której godzinie dokonał on wjazdu przez szlaban. Taka funkcja może być przydatna np. na płatnych parkinach kiedy trzeba czasowo lub na stałe pozbawić uprawnień do wjazdu osobom, które nie dokonały opłaty.

Opinie o produkcie (0)

Kontakt

 

Szlabany24.PL

tel. 668 368 535
tel. 578 808 508
bezpłatny numer
800 707 999

info@szlabany24.plSzlabany - Sprzedaż

 

Oferujemy sprzedaż
szlabanów.
Atrakcyjne RABATY.

Dostarczymy GRATIS
w każde miejsce
w Polsce.Szlabany Parkingowe
w najlepszych
CENACH

Szlabany - Montaż

 

MONTAŻ SZLABANÓW

oferujemy w:

woj. mazowieckim,
woj. kujawsko-pomorskim,
woj. pomorskim,
woj. warmińsko-mazurskim,
woj. podlaskim,
woj. łódzkim,
w części województwa:
lubelskiego,
wielkopolskiego.


Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl