Szlabany - Warszawa

Nasza firma i strona www.szlabany24.pl jest bardzo popularna wśród spółdzielni mieszkaniowych i firm z rejonu Warszawy i okolic. Wykonaliśmy tam wiele ciekawych instalacji i mamy wielu Klientów. Świadczymy również usługi związane z serwisowaniem szlabanów, dostarczamy części zamienne - naprawa szlabanów w Warszawie odbywa się bardzo sprawnie, gdyż nasi technicy codziennie wykonują tu jakieś montaże i prace serwisowe.

Szlabany - Warszawa.

Jeżeli chcesz uzyskać ofertę napisz: info@szlabany24.pl lub dzwoń na bezpłatny numer infolinii 800 707 999

W ofercie posiadamy wiele różnych modeli szlabanów automatycznych parkingowych. Bazujemy głównie na szlabanach firmy CAME, BFT, FAAC, BENINCA. Oferta tych producentów pozwala nam dopasować szlaban do konkretnych potrzeb. Dodatkowo warto zaznaczyć, że szlabany tych firm możemy polecić pod względem bezawaryjności.

Na terenie Warszawy i okolic wykonaliśmy wiele montaży szlabanów parkingowych. Z naszych usług korzystają zarówno spółdzielnie mieszkaniowe, firmy a nawet osoby prywatne.

W ofercie posiadamy szlabany z ramionami o rozmiarach od 2 do 12 metrów. Najczęściej jednak wybierane są szlabany wjazdowe z ramionami 4 m i 6 m. Najpopularniejszy sposób sterowania szlabanami to piloty bezprzewodowe, ale również można zamówić u nasz szlaban na kartę lub szlaban sterowany telefonem komórkowym.

szlabany parkingowe warszawaSzlabany w Warszawie na wielu parkingach to już niestety konieczność. Ograniczona ilość miejsc parkingowych zmusza mieszkańców do zabezpieczenia swojego miejsca postojowego. Szczególnie w centrum Warszawy problem ten jest bardzo widoczny, a szukanie miejsca do zaparkowania samochodu jest bardzo czasochłonne.

Przy montażu szlabanów parkingowych dla spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot ustalamy precyzyjnie ilość pilotów i zasady programowania nowych. Nie przyjmujemy zleceń bezpośrednio od mieszkańców a administratorzy mają wgląd w ilość zaprogramowanych pilotów. Często zdarza się, że lokatorzy chcą posiadać kilka pilotów pomimo tego, że miejsc parkingowych jest niewiele i są ściśle przydzielone - nie ma możliwości, aby mieszkaniec, bez zgody i wyraźnego zlecenia zarządu otrzymał dodatkowy pilot. Na życzenie możemy również zablokować możliwość dodawania nowych pilotów bez znajomości hasła dostępu. Inną metodą jest szlaban sterowany przy pomocy kart magnetycznych. Tu możemy zbudować system kontroli dostępu, który będzie bezpośrednio nadzorowany przy pomocy bezpłatnego programu komputerowego.

Zapraszamy do współpracy. Przy większych zamówieniach gwarantujemy atrakcyjne rabaty. Wykonujemy również instalacje elektryczne do szlabanów - dysponujemy koparką łańcuchową dzięki, której na dogodnych gruntach możemy wykonać wykopy pod kable elektryczne.

 

Tel. 668 368 535


Tel. 608 442 900


e-mail: info@szlabany24.pl 

 

 

 

Kontakt

 

Szlabany24.PL

tel. 668 368 535
tel. 578 808 508
bezpłatny numer
800 707 999

info@szlabany24.plSzlabany - Sprzedaż

 

Oferujemy sprzedaż
szlabanów.
Atrakcyjne RABATY.

Dostarczymy GRATIS
w każde miejsce
w Polsce.Szlabany Parkingowe
w najlepszych
CENACH

Szlabany - Montaż

 

MONTAŻ SZLABANÓW

oferujemy w:

woj. mazowieckim,
woj. kujawsko-pomorskim,
woj. pomorskim,
woj. warmińsko-mazurskim,
woj. podlaskim,
woj. łódzkim,
w części województwa:
lubelskiego,
wielkopolskiego.


Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl