Szlabany Płock

Szlabany Płock - zadzwoń do nas! Bezpłatna infolinia: 800 707 999.

Jeżeli chcą Państwo zamówić szlaban parkingowy z montażem w Płocku lub okolicznych miejscowościach to polecamy nasze usługi. Oferujemy bezpłatne konsultacje techniczne a nasz dział handlowy szybko przygotuje dla Państwa atrakcyjną ofertę cenową. Składając zapytanie na szlaban prosimy podać podstawowe informacje pozwalające nam dopasować szlaban parkingowy do indywidualnych wymagań takie jak: szerokość przejazdu (najlepiej podać wymiar od krawężnika do krawężnika), sposób sterowania (np. piloty, karta magnetyczna), intensywność użytkowania i ilość użytkowników. Te informacje dadzą nam obraz tego jakie będą warunki pracy dla szlabanu.

 

infolinia: 800 707 999
kom. 668 368 535
kom. 608 442 900
info@szlabany24.pl

 

W sposób profesjonalny zajmujemy się szlabanami automatycznymi. Obsługujemy miasto Płock i okoliczne miejscowości. Świadczymy kompleksowe usługi: od zaprojektowania, dostawy, montażu i serwisowaniu szlabanów parkingowych. Wykonujemy również naprawy szlabanów zainstalowanych przez inne firmy, wymiany ramion w szlabanach. Posiadamy części zamienne do szlabanów wielu znanych firm: szlabany CAME, szlabany FAAC, szlabany Beninca, Szlabany BFT. To są główne firmy, których szlabany można spotkać w Płocku i innych miastach w Polsce.

Na terenie Płocka oferujemy bezpłatną konsultacje techniczną i wycenę szlabanów parkingowych.

 

Po lewej stronie znajdą Państwo linki do różnych modeli szlabanów automatycznych, które ułożone są według długości ramion. Jeżeli są Państwo zainteresowani szlabanami z ramionami np. 5 m wystarczy wybrać taką zakładkę i zobaczyć jakie modele szlabanów oferujemy. Podane ceny zawierają podstawowe koszty montażu. Dodatkowo możemy również wykonać okablowanie elektryczne do szlabanów, podstawy betonowe oraz wyposażyć szlaban w dodatkowe akcesoria: podpory, fotokomórki, piloty lampy ostrzegawcze.

Szlabany Płock - zamów szlaban z usługą montażu w atrakcyjnej cenie.

 

Sposoby sterowania szlabanami parkingowymi.

Najpopularniejszym sposobem sterowania szlabanem automatycznym jest pilot bezprzewodowy. Jest to bardzo wygodne rozwiązane i w przeciwieństwie do sterowania szlabanami kartą magnetyczną tu nie trzeba otwierać szyby, aby przejechać przez szlaban. Szlabany sterowane kartami magnetycznymi to rozwiązanie wymagające zastosowania słupków do czytników po dwóch stronach szlabanu. Musimy zapewnić dostęp do czytnika zarówno dla wjeżdżających i wyjeżdżających z parkingu. Należy tu także pamiętać o tym, że kierowca jest po lewej stronie pojazdu. Nie będzie z tym problemu w sytuacji kiedy na parkingu istnieje oddzielny szlaban wjazdowy i oddzielny wyjazdowy. Czasami szerokość przejazdu jest na tyle duża, że udaje się wygospodarować dwa pasy ustawiając na środku wysepkę do szlabanów i słupków z czytnikami kart magnetycznych.

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

 

Szlabany24.PL

tel. 668 368 535
tel. 602 845 459
bezpłatny numer
800 707 999

info@szlabany24.plSzlabany - Sprzedaż

 

Oferujemy sprzedaż
szlabanów.
Atrakcyjne RABATY.

Dostarczymy GRATIS
w każde miejsce
w Polsce.Szlabany Parkingowe
w najlepszych
CENACH

Szlabany - Montaż

 

MONTAŻ SZLABANÓW

oferujemy w:

woj. mazowieckim,
woj. kujawsko-pomorskim,
woj. pomorskim,
woj. warmińsko-mazurskim,
woj. podlaskim,
woj. łódzkim,
w części województwa:
lubelskiego,
wielkopolskiego.


Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl