Szlaban Automatyczny FAAC B680H Hybryda - szlaban 8 m

Cena: 7 856,00 zł 7856.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Szlaban FAAC B680H to nowoczesne urządzenie hybrydowe z siłownikiem hydraulicznym i bezszczotkowym silnikiem elektrycznym zasilanym napięciem 36VDC. Do szlabanu możemy zaproponować ramiona o rozmiarach od 2 do 8 m. Ramię szlabanu o wymiarze całkowitym 8,3 m pozwala uzyskać autentyczną wartość roboczą szlabanu o wymiarze 8 m.

Szlaban parkingowy FAAC B680H jest przystosowany do maksymalnie dużych przebiegów ponad 2,000,000 cykli w pracy ciągłej. Szlaban osiąga duże prędkości otwarcia, które dla ramienia 2 m wynoszą 1,5 sekundy, a dla ramienia 8 m zaledwie 6 sekund. Ramię szlabanu może być wyposażone w listwę oświetlenia LED podobnie jak obudowa szlabanu.

Szlaban ten charakteryzuje się również niskim zużyciem energii elektrycznej - podczas pracy 240W przy wydajności pompy 3,2l/min.

Standardowy kolor szlabanu to kolor czerwony RAL 3020 jednak można za dopłatą zamówić obudowę w kolorze ciemnym niebieskim RAL 5011, białym RAL 9010, srebrnym / szarym RAL 9006 lub zamówić obudowę ze stali nierdzewnej.

Szlaban automatyczny FAAC B680H posiada rozbudowaną centralę, która jest wyposażona w detektor pętli indukcyjnej 2-kanałowy, który może być wykorzystany na kilka różnych sposobów.

Nasza firma postanowiła wprowadzić ten model szlabanu do ogólnej oferty po zakończonym okresie testowania. Szlabany zostały zamontowane przez naszą firmę w kilku oddziałach firmy o światowym zasięgu i przeszły wzorowo okres próbny ponad 3 lat bezawaryjnej pracy.

Szlaban w wersji podstawowej jest wyposażony w blok napędowy, centralę sterującą, obudowę, uchwyt mocowania ramienia i ramię o całkowitej długości 8,3 m. Szlaban może współpracować z dowolnym modelem odbiornika radiowego, z systemami kontroli dostępu, systemami parkingowymi, czytnikami kart i kodów dostępu, a także z systemami telewizji przemysłowej.

Opinie o produkcie (0)

Kontakt

 

Szlabany24.PL

tel. 668 368 535
tel. 602 845 459
bezpłatny numer
800 707 999

info@szlabany24.plSzlabany - Sprzedaż

 

Oferujemy sprzedaż
szlabanów.
Atrakcyjne RABATY.

Dostarczymy GRATIS
w każde miejsce
w Polsce.Szlabany Parkingowe
w najlepszych
CENACH

Szlabany - Montaż

 

MONTAŻ SZLABANÓW

oferujemy w:

woj. mazowieckim,
woj. kujawsko-pomorskim,
woj. pomorskim,
woj. warmińsko-mazurskim,
woj. podlaskim,
woj. łódzkim,
w części województwa:
lubelskiego,
wielkopolskiego.


Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl