Podstawa betonowa pod szlaban - Montaż

Cena: 350,00 zł 350.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Ważnym elementem przy montażu szlabanów parkingowych jest podstawa betonowa. Wiemy z doświadczenia, że wiele razy ten element jest zaniedbywany, a w konsekwencji tego, nasza firma jest wynajmowana jako serwis szlabanów, aby poprawić nieprawidłowy montaż. Zdarzało nam się naprawiać szlabany, a konkretnie poprawiać ich montaż, gdzie szlaban był osadzony tylko na kostce brukowej, pod którą istniała standardowa podsypka.
Potrzeba mieć świadomość, że na blok napędowy szlabanu przenoszone są siły z całego ramienia. Jeżeli ma być to np.  szlaban z ramieniem 8 m, to również podstawa betonowa musi być odpowiednio dopasowania. Mówimy tu o masie podstawy betonowej i jej rozmiarze.
Podana w ofercie cena dotyczy standardowego wykonania podstawy betonowe, czyli osadzenie bloku betonowego w gruncie nieutwardzonym. Jeżeli wykonanie podstawy betonowej wiąże się z rozbiórką kostki brukowej lub z wycinaniem powierzchni asfaltowej, to koszty takich prac mogą wzrosnąć w stosunku do tych, podanych na naszej stronie.
Trzeba również zauważyć, że każdy szlaban może mieć inne wymagania techniczne co do budowy takiej podstawy betonowej. Przykładem mogą być tu duże szlabany automatyczne, z ramionami 10 m. Tutaj standardowe podejście do zbudowania podstawy jest niemożliwe. Jednak każdy szlaban parkingowy posiada dokumentacje techniczną, w której jest pokazany rysunek, jak należy  wykonać podstawę betonową pod szlaban. W każdej chwili mogą Państwo skontaktować się z naszą firmą, abyśmy wycenili usługę montażu szlabanu i dodatkowych elementów.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Kontakt

 

Szlabany24.PL

tel. 668 368 535
tel. 602 845 459
bezpłatny numer
800 707 999

info@szlabany24.plSzlabany - Sprzedaż

 

Oferujemy sprzedaż
szlabanów.
Atrakcyjne RABATY.

Dostarczymy GRATIS
w każde miejsce
w Polsce.Szlabany Parkingowe
w najlepszych
CENACH

Szlabany - Montaż

 

MONTAŻ SZLABANÓW

oferujemy w:

woj. mazowieckim,
woj. kujawsko-pomorskim,
woj. pomorskim,
woj. warmińsko-mazurskim,
woj. podlaskim,
woj. łódzkim,
w części województwa:
lubelskiego,
wielkopolskiego.


Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl