FAAC 620 STD szlaban hydrauliczny CENA z MONTAŻEM

Cena: 5 933,00 zł 5933.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

 

Szlaban parkingowy FAAC 620 STD to profesjonalna "maszyna", która gwarantuje sprawną pracę przez długie lata użytkowania. W odróżnieniu do szlabanu FAAC 615 STD mamy tu wydajną pompę hydrauliczną i dwa niezależne siłowniki - jeden odpowiadający za otwieranie i drugi na zamykanie. Zastosowanie dwóch siłowników powoduje, że obciążenia zostają rozłożone na te dwa elementy. Szlabany FAAC 620 z powodzeniem mogą znaleźć zastosowanie na dużych parkingach osiedlowych, w systemach parkingowych, a także w firmach, gdzie oczekuje się od tego urządzenia dużej intensywności pracy.

 

Szlabany występują również z ramionami typu S, które można wyposażyć w oświetlenie ramienia listwą LED. Jednostka FAAC 620 jest również oferowana w wersji RAPID (z ramieniem do 4 m) i w wersji FAAC 620 SUPER RAPIS (super szybki szlaban do pracy ciągłej).

 

Szlabany FAAC 620 SUPER RAPID znajduje zastosowanie w dużych systemach parkingowych i na autostradach - czas otwarcia szlabanu to zaledwie 0,8 sekundy. Szlaban FAAC 620 SUPER RAPID jest wyposażony w wymuszony system chłodzenia a jego konstrukcja jest zaplanowana na wykonywanie milionowych przebiegów.

 

Szlaban FAAC 620 może zostać wyposażony w dowolne systemy sterujące takie jak piloty, czytniki kart, systemy telewizji przemysłowej.


Szlabany serii 620 zostały zaprojektowane do pracy intensywnej lub ciągłej i dlatego doskonale sprawdzają się przy dużych obciążeniach. Są one dostępne w różnych wersjach wyposażenia, m. in. z ramionami okrągłymi-wychylnymi dla zabezpieczenia przed wyłamaniem poziomym przy wjeździe lub wyjeździe.

Bezpieczeństwo i użyteczność
Napęd hydrauliczny w szlabanach 620 pozwala na precyzyjną regulację siły pracy oddzielnie przy otwieraniu i zamykaniu oraz na zabezpieczenie przed wyłamaniem ramienia w pionie (zawór ANTY-WANDAL). Wszystkie szlabany tej serii pracują z najwyższą kulturą – z miękkim zakończeniem ruchu ramienia.

Trwałość
Dzięki konstrukcji opartej na napędzie hydraulicznym szlabany FAAC serii 620 oferują wyjątkową odporność na przeciążenia i zużycie. Ich żywotność jest nieporównywalnie większa niż ta, którą oferują nawet najlepsze szlabany elektromechaniczne z przekładniami zębatymi.

Skład zestawu:
1. Blok napędowy szlabanu;
2. Centrala sterująca;
3. Ramię prostokątne 5 m z elementami odblaskowymi;
4. Uchwyt mocowania ramienia;
5. Sprężyny wyważające;
6. Płyta montażowa.

Zasilanie 230V.

Opinie o produkcie (0)

Kontakt

 

Szlabany24.PL

tel. 668 368 535
tel. 602 845 459
bezpłatny numer
800 707 999

info@szlabany24.plSzlabany - Sprzedaż

 

Oferujemy sprzedaż
szlabanów.
Atrakcyjne RABATY.

Dostarczymy GRATIS
w każde miejsce
w Polsce.Szlabany Parkingowe
w najlepszych
CENACH

Szlabany - Montaż

 

MONTAŻ SZLABANÓW

oferujemy w:

woj. mazowieckim,
woj. kujawsko-pomorskim,
woj. pomorskim,
woj. warmińsko-mazurskim,
woj. podlaskim,
woj. łódzkim,
w części województwa:
lubelskiego,
wielkopolskiego.


Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl