FAAC 615 STD szlaban hydrauliczny z MONTAŻEM

Cena: 4 092,00 zł

Cena regularna:

4092.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Szlaban parkingowy FAAC 615 STD to prawdopodobnie najtańszy szlaban hydrauliczny na rynku. Mimo niskiej ceny znakomicie sprawdza się na przejazdach gdzie liczba wykonywanych cykli nie przekracza 150 na godzinę, a w ujęciu dobowym 500 cykli. Możliwość zastosowania zaworu "anty-wandal" oraz prosty sposób odblokowywania szlabanu w przypadku braku napięcia lub awarii sprawiają, że ta propozycja staje się idealna do zamontowania na parkingach osiedlowych.

Szlaban automatyczny FAAC 615 STD to sprawdzona jednostka. Znane są nam przypadki pracy tego szlabanu bez poważniejszych prac konserwacyjnych przez okres 7-8 lat przy wykonywaniu po 600 cykli dziennie. Szlaban nie sprawia kłopotów serwisowych, jest tani w utrzymaniu, a części zamienne łatwo dostępne. Przy próbie podniesienia siłowego zdarzały się uszkodzenia górnego mocowania siłownika hydraulicznego, ale nawet w takich przypadkach koszt naprawy był bardzo niski w porównaniu do usterek spowodowanych identycznym zdarzeniem w jednostkach elektromechanicznych.

Szlabany tego typu z powodzeniem obsługują osiedlowe parkingi, wjazdy do firm itp. 

Do szlabanu można dołączyć szereg elementów dodatkowych: urządzenia zabezpieczające, sterujące itp. Szlaban jest również dostępny w wersji z ramieniem typu S, do którego można zastosować listwę oświetlenia LED.

Szlaban może być sterowany przy pomocy pilotów bezprzewodowych, standardowych lub specjalnych przycisków połączonych przewodem z centralą szlabanu, przy pomocy modułów GSM (sterowanie szlabanem przy pomocy telefonu komórkowego), za pomocą systemów kontroli dostępu (sterowanie szlabanem kartą magnetyczną) itp. Szlaban automatyczny może być połączony również z systemem telewizji przemysłowej z funkcją rozpoznawania numerów rejestracyjnych pojazdów. Zdarza się również, że szlaban jest sterowany automatycznie po pojawieniu się pojazdu na określonym ternie np. przy wyjedzie z firmy. Możemy dla Państwa przygotować ofertę na wiele różnych systemów sterowania - posiadamy w tym zakresie duże doświadczenie.

Koszt montażu szlabanu nie obejmuje wykonania podstawy betonowej pod szlaban i przyłącza elektrycznego. Koszt podstawy betonowej znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce Montaż Szlabanu, zaś wykonanie okablowania zasilającego ustalane jest indywidualnie i uzależnione jest od warunków. Nasza firma dysponuje również koparką łańcuchową do wykopów pod kable elektryczne i tam gdzie jest to możliwe możemy wykonać okablowanie zasilające do szlabanu przy jej użyciu co znacznie obniża koszty pracy.


Trwałość
Dzięki konstrukcji opartej na napędzie hydraulicznym szlabany FAAC serii 615 oferują wysoką odporność na przeciążenia i zużycie. Ich żywotność jest wielokrotnie większa niż ta, którą oferują szlabany elektromechaniczne z przekładniami zębatymi.

Zgodność technologiczna
Uniwersalna konstrukcja centrali sterującej 615 BPR umożliwia podłączenie szeregu różnych akcesoriów FAAC do zdalnego sterowania, sygnalizacji i zabezpieczenia przed zgnieceniem.

Bezpieczeństwo i użyteczność
Napęd hydrauliczny w szlabanach 615 BPR pozwala na precyzyjną regulację siły pracy oddzielnie przy otwieraniu i zamykaniu oraz na zabezpieczenie przed wyłamaniem ramienia w pionie (przeciwwyłamaniowy zawór hydrauliczny).

Skład zestawu:
1. Blok napędowy szlabanu;
2. Centrala sterująca;
3. Ramię prostokątne 5 m z odblaskami;
4. Uchwyt mocowania ramienia;
5. Sprężyny wyważające.

Zasilanie 230V. Częstotliwość użytkowania: do 150 cykli na godzinę.

Szlabany parkingowe.

Zobacz również: bramy segmentowe przemysłowe.

Opinie o produkcie (0)

Kontakt

 

Szlabany24.PL

tel. 668 368 535
tel. 602 845 459
bezpłatny numer
800 707 999

info@szlabany24.plSzlabany - Sprzedaż

 

Oferujemy sprzedaż
szlabanów.
Atrakcyjne RABATY.

Dostarczymy GRATIS
w każde miejsce
w Polsce.Szlabany Parkingowe
w najlepszych
CENACH

Szlabany - Montaż

 

MONTAŻ SZLABANÓW

oferujemy w:

woj. mazowieckim,
woj. kujawsko-pomorskim,
woj. pomorskim,
woj. warmińsko-mazurskim,
woj. podlaskim,
woj. łódzkim,
w części województwa:
lubelskiego,
wielkopolskiego.


Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl