Szlabany - Olsztyn

Szlabany - Olsztyn.

Szlabany parkingowe instalujemy i serwisujemy w Olsztynie i okolicach. Obsługujemy również Klientów z pobliskich miast takich jak Olsztynek, Ostróda, Mrągowo, Szczytno itp.

Jeżeli chcą Państwo uzyskać atrakcyjną ofertę na montaż szlabanu w Olsztynie - zapraszamy do kontaktu.

Tel. 668 368 535;
Tel. 608 442 900;
infolinia: 800 707 999

adres e-mail: info@szlabany24.pl

Składając zapytanie na szlaban prosimy podać podstawowe informacje pozwalające nam dopasować szlaban parkingowy do indywidualnych wymagań takie jak: szerokość przejazdu (najlepiej podać wymiar od krawężnika do krawężnika), sposób sterowania (np. piloty, karta magnetyczna), intensywność użytkowania i ilość użytkowników. Te informacje dadzą nam obraz tego jakie będą warunki pracy dla szlabanu.

Na terenie Olsztyna i okolic oferujemy bezpłatną konsultację techniczną i wycenę szlabanów parkingowych.

 

 

Opis realizacji: Szlabany parkingowe w olsztyńskim hotelu.

Kilka lat temu nasza firma wykonywała montaż szlabanu w jednym z olsztyńskich hoteli. Nasze prace związane z montażem rozpoczęliśmy od szczegółowego omówienia potrzeb i planowania ruchu na parkingu. Wszystkie szlabany musiały być sterowane z recepcji. Dodatkowo Klienci musieli mieć możliwość rozmowy z recepcją przed wjazdem. W sumie trzeba było obsłużyć trzy oddzielne miejsca: wjazdy i wyjazdy.

Oprócz szlabanów w olsztyńskim hotelu należało więc zainstalować rozbudowany system domofonowy, który jednocześnie musiał być prosty w obsłudze dla Klientów. Stworzyliśmy w tym celu system składający się z dwóch stacji bramowych dla każdego przejazdu tak, aby istniała możliwość porozumiewania się z recepcją zarówno w przypadku wjazdu jak i wyjazdu z parkingu olsztyńskiego hotelu. Stacje bramowe zostały więc ustawione po dwóch stronach szlabanów na specjalnych słupkach. Kierowca chcący wjechać lub wyjechać mógł skorzystać z przycisku bez wychodzenia ze swojego auta. Dodatkowo szlabany wyposażyliśmy w system kamer dzięki czemu osoba pracująca w recepcji mogła nie tylko rozmawiać Klientem ale również widzieć samochód, sprawdzić jego numer rejestracyjny itp. Pracownik portierni mógł przyciskiem otworzyć każdy ze szlabanów - dokładnie ten, przed którym akurat stał pojazd.

System ten działa do chwili obecnej. Zastosowaliśmy w nim profesjonalne hydrauliczne szlabany firmy FAAC.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

infolinia: 800 707 999

 

 

Oferujemy również systemy monitoringu wizyjnego wspierające pracę szlabanów lub zapewniające ochronę parkingów. Do budowy systemów kamer używany profesjonalnych urządzeń firmy IPOX. W ofercie posiadamy również kamery z funkcją rozpoznawania numerów rejestracyjnych.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl